Valmierā piedraudot ar nazi nolaupa auto

Nav komentāru
Policijas dienesta auto bagāžnieki ar jauno krāsojumu
Foto: Valsts policija

2020. gada 5.jūlijā, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Valmieras iecirkņa kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas aizturēja divus vīriešus, kuri prettiesiski iekļuva īpašumā, saimniekiem draudēja ar nazim līdzīgu priekšmetu un nozaga no pagalma automašīnu.


Svētdien Valmierā vairāki vīrieši prettiesiski iekļuva kāda vīrieša mājā. Piedraudot ar nazim līdzīgu priekšmetu, kā arī, pielietojot fizisku spēku, viņi mēģināja nolaupīt naudu. Neatrodot mājā vēlamo guvumu, proti, naudu, vīrieši no mājas pagalma nozaga automašīnu, kura vēlāk tika atrasta pamesta Valmierā.

Neatliekamo meklēšanas darbību rezultātā likumsargi aizturēja divus aizdomās turētos vīriešus, kuri dzimuši 1998. un 1996. gadā. Abi iepriekš ir nonākuši policijas redzeslokā. Tuvākajā laikā tiks lemts jautājums par drošības līdzekļu piemērošanu abām personām.

Par minētā noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175. panta trešajā daļā un 176. panta pirmajā daļā paredzētām noziedzīga nodarījuma pazīmēm. Izmeklēšana kriminālprocesā turpinās.

Sagatavoja: Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde

Nav komentāru

Ierakstīt komentāru