Tukuma novadā siltumnīcā audzē marihuānu

Nav komentāru
Siltumnīca ar atvērtām durvīm un stādiem tās iekšpusē
Siltumnīca, kura audzēta marihuāna. Foto: Valsts policija

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Tukuma iecirkņa amatpersonas, veicot sankcionētu kratīšanu iepriekš uzsāktā kriminālprocesā, atklājušas marihuānas audzētavu Tukuma novada Jaunsātu pagastā. Likumsargi ir noskaidrojuši iespējamo vainīgo personu.


Šī gada 27. jūnijā Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Tukuma iecirkņa darbinieki, veicot sankcionētu kratīšanu iepriekš uzsāktā kriminālprocesā, Tukuma novada Jaunsātu pagastā kādā privātīpašumā uzgāja marihuānas audzētavu, kurā tika atrasti un atsavināti 56 grami izžāvētas un 10 kilogrami nežāvētas marihuānas.

Saistībā ar notikušo ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 256. panta pirmās daļas par narkotiskās vielas saturošu augu neatļautu sēšanu vai audzēšanu. Attiecībā uz šī panta pārkāpumiem paredzēts sods ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Par minētā noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu nopratināts 1983. gadā dzimis vīrietis kā persona, pret kuru uzsākts kriminālprocess. Šobrīd izmeklēšana kriminālprocesā turpinās.

Sagatavoja: Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde

Nav komentāru

Ierakstīt komentāru