Bezvēsts pazuduša sieviete tikusi nogalināta

Nav komentāru
Foto: Valsts policija

Šī gada jūlija sākumā Valsts policijas amatpersonas aizturēja trīs personas par 1988. gadā dzimušas sievietes slepkavību. Divi no aizturētajiem atrodas apcietinājumā, trešajai personai piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.


29. jūnijā Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Kurzemes iecirknī ieradās sieviete, kura ziņoja par savas 32 gadus vecās meitas bezvēsts pazušanu. Policijas darbinieki kopā ar sievietes māti 30. jūnijā devās uz pazudušās dzīvesvietu, kur konstatētais norādīja uz to, ka sievietes bezvēsts prombūtne ir saistīta ar vardarbību pret pazudušo.

Par notikušo tika uzsākts kriminālprocess, kas kvalificēts pēc Krimināllikuma 116. pantā paredzēta noziedzīga nozieguma sastāva pazīmēm un par kuru paredzēts sods – mūža ieslodzījumu vai brīvības atņemšana uz laiku no pieciem līdz 20 gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Tika noskaidrots, ka bezvēsts pazudusī sieviete dzīvoja viena pati. 26. jūnijā pie sievietes ciemos ieradās paziņa. Viņu starpā izcēlās konflikts, kā rezultātā vīrietis nogalināja sievieti. Pēc izdarītās slepkavības vīrietis ar vēl vienas personas palīdzību iznesa sievietes līķi un aizveda uz Rīgas apkārtnē esošu meža masīvu, kur to apraka.

Par minētā noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu 1. jūlijā un 2. jūlijā tika aizturētas trīs personas – 1975. gadā, 1990. gadā un 1999. gadā dzimušus vīriešus. Neviena no aizturētajām personām agrāk nav sodīta.

Izmeklēšana kriminālprocesā turpinās un tiek skaidroti notikušā apstākļi.

Sagatavoja Valsts policija

Nav komentāru

Ierakstīt komentāru