Piedegušā ēdiena dēļ Cēsīs glābj cilvēku

Nav komentāru
Ugunsdzēsēji atpūšas ugunsgrēka laikā
Attēlam ilustratīvā nozīme. Foto: @Heyitmehabib

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 25. jūnija plkst. 6.30 līdz 26. jūnija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 50 izsaukumus – 18 uz ugunsgrēku, tai skaitā, viena meža ugunsgrēka dzēšanu, 25 uz glābšanas darbiem, bet septiņi izsaukumi bija maldinājumi.


Vakar plkst. 22.58 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumu Cēsīs, kur ugunsgrēks bija izcēlies daudzstāvu namā. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka četrstāvu ēkas dzīvoklī deg uz ieslēgtas plīts bez uzraudzības atstāts ēdiens 0,1 m2 platībā. No piedūmotā dzīvokļa tika iznests cilvēks, kurš bija cietis un tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem. Plkst. 23.26 VUGD darbu notikuma vietā pabeidza. Dūmu detektors dzīvoklī nebija uzstādīts.

Plkst. 17.01 VUGD saņēma izsaukumu uz Mārupes novadu, kur saskaņā ar sākotnējo informāciju dega pirts. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ar atklātu liesmu deg divas guļbūves tipa ēkas 230m2 platībā. Plkst. 17.57 ugunsgrēka izplatīšanās tika ierobežota, bet šorīt plkst. 05.48 ugunsgrēks tika likvidēts.

Vakar Kuldīgas novadā no upes tika izcelts bojāgājis cilvēks un nodots NMPD darbiniekiem.

25. jūnijā Valsts meža dienests atklājis un dzēsis četrus meža ugunsgrēkus ar kopējo platību 2,57 ha. No tiem Austrumlatgales virsmežniecībā 1 meža ugunsgrēks, Rīgas reģionālās virsmežniecības teritorijā 1 meža ugunsgrēks, Zemgales virsmežniecības teritorijā 1 meža ugunsgrēks un Ziemeļkurzemes virsmežniecībā 1 meža ugunsgrēks.

Sagatavot: VUGD, Valsts meža dienests

Nav komentāru

Ierakstīt komentāru