Kūdras purva ugunsgrēkā Olaines novadā cietis cilvēks

Nav komentāru
Ugunsdzēsēju autocisterna stāv starp zaļojošiem krūmiem un kokiem
Foto: Mihails Samoļuks

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 3. jūnija plkst. 6.30 līdz 4. jūnija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 48 izsaukumus – 24 uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā piecus uz meža ugunsgrēku dzēšanu, 14 uz glābšanas darbiem, bet 10 izsaukumi bija maldinājumi.


Vakar plkst. 12.35 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Olaines novadu, kur dega kūdras purvs 1100 m2 platībā. Veicot ugunsgrēka dzēšanas darbus, mežā tika atrasts cilvēks, kurš bija cietis un tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Plkst. 20.19 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji steidzās arī uz izsaukumiem, kur dega atkritumi, meža zemsedze, zari un sausā zāle, paklājs, divas vieglās automašīnas un divos gadījumos dārza mājas, šķūņi, kā arī bez uzraudzības uz ieslēgtas plīts atstāts piededzis ēdiens.

3. jūnijā Valsts meža dienests atklājis un dzēsis 7 meža ugunsgrēkus ar kopējo platību 4,73 ha. No tiem Rīgas reģionālās virsmežniecības teritorijā 6 meža ugunsgrēki un Ziemeļkurzemes virsmežniecībā 1 meža ugunsgrēks.


Sagatavoja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļa un Valsts meža dienests

Nav komentāru

Ierakstīt komentāru