Rīgā no cisternas noplūda degviela

Nav komentāru
Ugunsdzēsēju VUGD auto pārvietojas pa pilsētas ielu

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 61 izsaukumu – 38 uz ugunsgrēku, tai skaitā 16 kūlas un četru meža ugunsgrēku dzēšanu, 18 uz glābšanas darbiem, bet pieci izsaukumi bija maldinājumi.


Šorīt plkst. 05.05 VUGD saņēma izsaukumu uz Laivinieku ielu Rīgā, kur degvielas uzpildes estakādē no bojātas benzīna vedēja cisternas noplūda degviela. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēju glābēji konstatēja, ka skan trauksmes signalizācija, un pirms VUGD ierašanās no teritorijas bija evakuējušies 11 cilvēki. Ugunsdzēsēji glābēji sadarbībā ar uzņēmuma darbiniekiem nekavējoties organizēja degvielas pārsūknēšanu no bojātās cisternas uz rezervuāru, kā arī noplūdušas degvielas, kas veido aptuveni 20m2 laukumu, savākšanu ar absorbentu. Patlaban uz rezervuāru ir pārsūknēti 5000 litru degvielas, un darbi turpinās. Notikumā cietušo nav. Informācija nodota arī Valsts vides dienestam.

Vakar plkst. 13.40 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumu Rīgā, kur ugunsgrēks bija izcēlies daudzstāvu dzīvojamās mājas dzīvoklī. Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka deviņstāvu mājā deg devītā stāva dzīvoklis un ēkas fasāde kopējā 40m2 platībā. No piedūmotās ēkas tika evakuēti 30 cilvēki. Notikumā cietušo nav. Plkst. 16.09 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, kūla, zaru kaudze, siltumnīca, meža zemsedze, traktors, piededzis ēdiens, puķu kaste, sodrēji dzīvojamās mājas dūmvadā, ražošanas līnija, neapsaimniekota ēka.

Vakar Jēkabpilī ugunsdzēsēji glābēji izcēla no Donaviņas bojāgājušu cilvēku un nodeva Valsts policijai.

Sagatavoja: VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļa

Nav komentāru

Ierakstīt komentāru