Piededzis ēdiens apdraudēja rīdzinieka dzīvību

Nav komentāru

VUGD ugunsdzēsēju auto ar kāpnēm pie dzīvojamās mājas

Diennakts laikā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 52 izsaukumus – 35 uz ugunsgrēku, tai skaitā 14 kūlas un viena meža ugunsgrēku dzēšanu, sešus uz glābšanas darbiem, bet 11 izsaukumi bija maldinājumi.


Šonakt plkst. 01.03 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumu Rīgā, kur daudzstāvu dzīvojamā mājā bija jūtama dūmu smaka. Notikuma vietā, deviņstāvu dzīvojamās mājas trešā stāva dzīvoklī bija izveidojies sadūmojums, kuru radīja bez uzraudzības uz ieslēgtas plīts atstāts piededzis ēdiens 0,01 m2 platībā. Ugunsdzēsēji glābēji no piedūmotā dzīvokļa izglāba cilvēku, kurš bija cietis un nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, kūla, zaru kaudze, dārza mājas siena 2 m2 platībā, vienstāva dzīvojamā māja 90 m2 platībā, virtuve un sadzīves mantas 10 m2 platībā, elektrolīnijas balsta stabs 1 m2 platībā, neapsaimniekotas ēkas jumts 10 m2 platībā, siena ruļļi 25 m2 platībā, skapis dzīvoklī 2 m2 platībā.

Sagatavoja: VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļa

Nav komentāru

Ierakstīt komentāru