Paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks Daugavpilī

Nav komentāru
Mediķu un ugunsdzēsēju mašīna iekšpagalmā
Attēlam ilustratīvā nozīme. Foto: Dikaja Roza

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 29. jūlija plkst. 06.30 līdz 30. jūlija plkst. 06.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 36 izsaukumus – 10 uz ugunsgrēku dzēšanu, 19 uz glābšanas darbiem, bet septiņi izsaukumi bija maldinājumi.


Šorīt plkst. 05.05 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumu Daugavpilī, kur dega neapsaimniekota vienstāva ēka 200 m2 platībā. No ēkas tika evakuēts viens cilvēks. Plkst. 06.29 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika lokalizēts un patlaban turpinās tā dzēšanas darbi.

Vakar plkst. 18.52 VUGD saņēma izsaukumu Rīgā, kur piecstāvu dzīvojamās mājas ceturtajā stāvā ar atklātu liesmu dega veļas mazgājama mašīna 3 m2 platībā. Ugunsdzēsēji glābēji no dzīvokļa izglāba trīs cilvēkus, kuri bija cietuši un tika nodoti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem. Plkst. 19.55 ugunsgrēks tika likvidēts. Dūmu detektors dzīvoklī nebija uzstādīts.

Plkst. 11.50 VUGD saņēma izsaukumu uz Daugavas ielu Liepājā, kur saskaņā ar sākotnējo informāciju no daudzstāvu dzīvojamās mājas piektā stāva dzīvokļa nāk dūmi. Ierodoties notikuma vietā tika konstatēts, ka no ēkas piektā stāva dzīvokļa nāk dūmi un ir dzirdams dūmu detektora signāls. Ugunsdzēsēji glābēji no dzīvokļa izglāba cilvēku un nodeva NMPD darbiniekiem. Pirms VUGD ierašanās no ēkas bija evakuējušies divi cilvēki. Dzīvoklī dega sadzīves mantas 1 m2 platībā. Plkst. 12.19 ugunsgrēks likvidēts.

Aizvadītajās diennaktīs ugunsdzēsēji glābēji steidzās arī uz izsaukumiem, kur dega šķūnis, saimniecības ēka, piededzis ēdiens, baļķu kaudze, sadzīves mantas uz balkona.

Glābjot bezpalīdzīgā stāvoklī nonākušus dzīvniekus, vakar ugunsdzēsēji glābēji Saulkrastu novadā nocēla no koka kaķi, Gulbenes novadā atbrīvoja dūņās iestigušu suni, Rīgā atbrīvoja putnu, kas bija iesprūdis ventilācijas šahtā.

Nav komentāru

Ierakstīt komentāru