Apšaudē Igaunijā smagi ievainoti divi bērni

Nav komentāru
Policija blokāde uz ceļa
Policijas spēki bloķēja teritoriju ap šāvēja atrašanās vietu. Foto: Robin Roots / estonian.em

2020. gada 6. jūnija vakarā pie benzīntanka Igaunijas Pērnavas apriņķa pilsētā Lihula notikusi apšaude, kurā bojā gājuši 2 cilvēki un vēl 3 guvuši ievainojumus. Starp ievainotajiem ir bērni trīs un piecu gadu vecumā, kuri atrodas slimnīcā smagā, bet stabilā stāvoklī.


Pēc esošās informācijas, šāvējs, kurš vadīja Subaru markas automašīnu, benzīntankā izraisīja avāriju un mēģināja aizbraukt no negadījuma vietas. Viņam līdz devās motocikla vadītājs, kurš bija aculiecinieks negadījumam. Netālu no benzīntanka autovadītājs sāka šaut uz motociklistu un uz vieglo mašīnu, kurā atradās divi pieaugušie cilvēki un divi bērni. Pēc policijas pieņēmuma, vieglā mašīna ar bērniem apšaudes vietā nonāca nejauši. Likumsargiem ir informācija, ka šauts tika vēl uz vienu vieglo auto, bet tajā neviens nav cietis.
Sadauzītās avārijā mašīnas
Aculiecinieka foto / postimees
Šāvējs mēģinājis slēpties no policijas mežā un atklāja šaušanu uz drošības sargiem. Vienam policistam lode trāpīja ķiverē, nenodarot ievainojumus. Pēc pusnakts šāvējs bez pretošanās padevies policijai, kura ar lieliem spēkiem biju bloķējusi tuvāko rajonu.
Foto: Eduard Laur / Lääne Elu

Preses konferencē policija paziņoja, ka 32 gadus vecs šāvējs ir bijis ne tikai piedzēries, bet varēja atrasties arī citu apreibinošu vielu ietekmē. Uzbrucējam ir bijušas dzēstās sodāmības un viņam bija vairāki reģistrēti šaujamieroči. Agrāk viņš ir dienējis “Kaitseliit” (Igaunijas aizsardzības līga – brīvprātīgā militārā vienība Igaunijas armija sastāvā, Latvijas Zemessardzes analogs Igaunijā).
Foto: Eduard Laur / Lääne Elu

Medijos izskanējusi informācija, ka nošautā sieviete ir Lihulas ģimnāzijas direktores māte, bet smagi ievainoti ir viņas bērni. Ievainots vieglās automašīnas vadītājs jau ir izrakstīts no slimnīcas.

Avots: Delfi, Postimees, Lääne Elu

Nav komentāru

Ierakstīt komentāru