Vakar ugunsgrēkā Daugavpilī izglābti divi cilvēki

Nav komentāru
Ugunsdzēsēji izsaukumā pie privātas dzīvojamās mājas
Attēlam ilustratīvā nozīme. Foto: Gunča Salmiņš

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 18. maija plkst. 6.30 līdz 19. maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 41 izsaukumu – 19 uz ugunsgrēku dzēšanu, 16 uz glābšanas darbiem, bet seši izsaukumi bija maldinājumi.


Vakar plkst. 10.47 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumu Daugavpilī, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka no divstāvu ēkas ceļas dūmi un otrā stāva dzīvoklī deg sadzīves mantas 8 m2 platībā. Ugunsdzēsēji glābēji no piedūmotā dzīvokļa izglāba divus cilvēkus, kuri bija cietuši un nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Plkst. 12.11 ugunsgrēks likvidēts. Notikuma vietā tika noskaidrots, ka mājokļa iemītnieki bija iegādājušies dūmu detektoru, taču ierīce nebija uzstādīta.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kur dega atkritumi, divos gadījumos sodrēji dzīvojamās mājas dūmvadā, skudru pūznis, meža zemsedze un celmi, kūla un koki, ledusskapis, vieglā automašīna, gulta, sadzīves mantas uz balkona, divos gadījumos piededzis ēdiens, niedres.

Vakar VUGD saņēma izsaukumu uz Babītes novada Babītes pagastu, kur mežā bija atrasti pieci 750 ml stikla trauki ar nezināmas izcelsmes pulverim līdzīgu vielu, turklāt viens no traukiem bija bojāts. Ugunsdzēsēji glābēji savāca nezināmās vielas traukus maisos un norobežoja teritoriju. Darbu notikuma vietā turpināja Valsts policija un Valsts vides dienests.

Nav komentāru

Ierakstīt komentāru