Ugunsgrēkā Priekuļos iet bojā cilvēks

Nav komentāru
Divas ugunsdzēsēju mašīnas naktī
Attēlam ilustratīvā nozīme. Foto: Ruslans Antropovs / rusantro.com

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 25. maija plkst. 6.30 līdz 26. maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 38 izsaukumus – 16 uz ugunsgrēku dzēšanu, 13 uz glābšanas darbiem, bet deviņi izsaukumi bija maldinājumi.


Vakar plkst. 23.10 VUGD saņēma izsaukumu uz Priekuļu novadu, kur daudzstāvu dzīvojamās mājas kāpņu telpā bija pamanīti dūmi. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka piecstāvu mājas dzīvoklī deg mēbeles un sadzīves mantas 30 m2 platībā un ir izveidojies spēcīgs sadūmojums. Ugunsdzēsēji glābēji no degošā dzīvokļa iznesa cilvēku, kuram Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķi konstatēja nāvi. No piedūmotās ēkas tika evakuēti 12 cilvēki. Plkst. 00.33 ugunsgrēks tika likvidēts. Dzīvoklī, kurā notika ugunsnelaime, dūmu detektors nebija uzstādīts.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji steidzās arī uz izsaukumiem, kur dega atkritumi, kūla, elektroinstalācijas vadi, trīs vieglās automašīnas, piededzis ēdiens, sadzīves mantas uz balkona, veranda.

Sagatavoja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļa.

Nav komentāru

Ierakstīt komentāru