Bruņotie laupītāji uzbrūk Iecavā

Nav komentāru
Sadedzis mašīnas vraks 1 Foto: Kristīne Renebuša

2020. gada 16. maija rītā Iecavā divi bruņotie laupītāji iebrukuši privātmājā aplaupot to iemītniekus. Papildināts 18.05.2020.: Valsts policija aizturējusi divas aizdomās turamās personas.Šorīt pulksten 8:00 no rīta divi vīrieši iegājuši kādas privātmājas pagalmā un lūdza padzirdīt tos ar ūdeni. Tad abi divi izvilkuši pistoles un piedraudot ar tiem nolaupīja vērtslietas, viedtālruņus un apvidus auto. Uzbrucēji ir šāvuši arī uz saimnieku suni. 

Savācot nolaupīto noziedznieki aizbraukuši ar saimnieka auto, kuru nedaudz vēlāk atrada sadedzinātu ceļmalas krūmos. Policija veic abu uzbrucēju meklēšanu.

Uzbrucēju vecums aptuveni 30-35 gadi. Abi runā krieviski, bet viens saprata arī latviešu valodu. Viens seju bija aizsedzis ar aizsargmasku, bet otrs savu seju slēpa zem kapuča.

Papildināts 17.05.2020.:
Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde informē, ka sestdien, 16. maijā, pulksten 8.44 Iecavas novadā divi krievu valodā runājoši vīrieši, kuri savas sejas bija aizseguši ar maskām, iegāja kādā privātmājā, un, piedraudot ar pistolei līdzīgiem priekšmetiem, pieprasīja naudu. Mājā tobrīd atradās arī suns, kurš mēģināja iespējamiem laupītājiem uzbrukt, tāpēc viņa virzienā tika raidīts šāviens, dzīvnieku neievainojot.

Pēc tam bruņotie vīrieši nolaupīja zeltlietas, mobilos tālruņus un, iekāpuši mājas pagalmā esošajā automašīnā „Nissan Navara”, devās Rīgas virzienā. Pēc notikuma, apsekojot apkārtni, mobilie tālruņi tika atrasti aptuveni 200 metrus no mājām, bet automašīna tika atrasta nodegusi Baldones novada mežā.

Kā liecina cietušie, viens vīrietis bija aptuveni 30 – 35 gadu vecumā, ap 1,8 m garš, gaišiem matiem, ovālu sejas formu un gaiši pelēkām acīm, kalsnas miesasbūves, ģērbies zilganpelēkā vējjakā un zilās džinsu biksēs. Otrs vīrietis bija aptuveni 30 – 35 gadus vecs, ap 1,7 m garš, vidējas miesasbūves, tumsnējas ādas krāsas, ģērbies melnā vējjakā ar kapuci un melnās sporta biksēs. Abi vīrieši runāja krievu valodā. Iespējams, viens no vīriešiem saprata arī latviešu valodu.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī par notikušo ir uzsākts kriminālprocess un turpinās izmeklēšana, lai noskaidrotu visus notikušā apstākļus un noziegumu izdarījušās personas. Likumsargi aicina iedzīvotājus sniegt jebkādu izmeklēšanai noderīgu informāciju, zvanot pa tālruni 26699354.

Sadegušās automašīnas vraks Foto: Kristīne Renebuša

Papildināts 18.05.2020.:
Pēc Zemgales TV informācijas Valsts policija uz aizdoma pamata ir aizturējusi divas personas.

Nav komentāru

Ierakstīt komentāru