Ugunsgrēks Daugavpils nakts patversmē

Nav komentāru
Pie ēkas stāv VUGD ekipāžas un evakuēti cilvēki
Aculiecinieka foto

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 65 izsaukumus – 42 uz ugunsgrēku, tai skaitā 20 kūlas un četru meža ugunsgrēku dzēšanu, 18 uz glābšanas darbiem, bet pieci izsaukumi bija maldinājumi.


Šonakt plkst. 00.34 tika saņemts izsaukums Daugavpilī, kur publiskā ēkā bija nostrādājusi automātiskā ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēma. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka piecstāvu mājas otrā stāva istabā deg matracis un tējkanna kopumā 3m2 platībā. Pirms VUGD ierašanās bija sākta iedzīvotāju evakuācija, un no ēkas evakuējās kopumā 120 cilvēki. Notikumā cietušo nav. Plkst. 01.35 ugunsgrēks tika likvidēts, un ēkas iemītnieki varēja atgriezties mājokļos. Portāls Gorod.lv precizē, ka ugunsgrēks notika Daugavpils nakts patversmē Šaurā ielā. Incidenta vietā darbojās sešas VUGD ekipāžas, divas NMPD brigādes un policija.

Vakar plkst. 18.52 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumu Rīgā, kur ugunsgrēks bija izcēlies daudzdzīvokļu mājā. Notikuma vietā, piecstāvu ēkas augstākā stāva dzīvokļa vannasistabā dega sadzīves mantas 1m2 platībā. No piedūmotā dzīvokļa tika izglābts cilvēks, kurš bija cietis, un tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Dūmu detektors dzīvoklī, kur notika ugunsnelaime, nebija uzstādīts. Plkst. 19.27 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, neapsaimniekota ēka, četros gadījumos šķūņi, ledusskapis, pirts, trīs gadījumos vieglās automašīnas, granulas uzglabāšanas tvertnē.


Nav komentāru

Ierakstīt komentāru