Tukumā nodeg palīgēka

Nav komentāru
Aculiecinieki vēro liesmas, kuras ceļas no degošas palīēkas
Foto: Normunds Lamberts

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 49 izsaukumus – 24 uz ugunsgrēku, tai skaitā četru kūlas un viena meža ugunsgrēka dzēšanu, 13 uz glābšanas darbiem, bet 12 izsaukumi bija maldinājumi.


Tukumā, Durbes ielā strauji izplatošās liesmas nopostīja palīgēku.

Vakar plkst. 20.49 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumu Jelgavā, kur ugunsgrēks bija izcēlies daudzstāvu dzīvojamā mājā. Notikuma vietā, divpadsmitstāvu ēkas pirmā stāva dzīvoklī, bija degušas sadzīves mantas 2 m2 platībā. Liesmas bija izdevies apdzēst pirms VUGD ierašanās, bet, apsekojot dzīvokli, tika konstatēts, ka gruzd dīvāna matracis. Ugunsgrēkā cieta cilvēks, kurš tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem. Plkst. 21.26 VUGD pabeidza darbu notikuma vietā.
Ugunsgrēkā Pasta ielā apdedzis dīvāns
Foto: Ruslans Antropovs / rusantro.com
Plkst. 16.08 tika saņemts izsaukums uz Daugavpils novadu, kur ar atklātu liesmu dega vienstāva dzīvojamā māja pilnā 70 m2 platībā. Notikumā cieta cilvēks, kurš tika nodots NMPD mediķiem. Plkst. 19.12 ugunsgrēks tika likvidēts. Dūmu detektors mājoklī nebija uzstādīts.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji steidzās arī uz izsaukumiem, kur dega atkritumi, vieglā automašīna, divos gadījumos sodrēji dzīvojamo māju dūmvados, divos gadījumos piededzis ēdiens, saimniecības ēka un pirts, gulšņi.

Vakar plkst. 14.22 VUGD steidzās uz izsaukumu Olaines novadā, kur ūdenstilpē uz plosta bija pamanīti četri cilvēki, kas saviem spēkiem nespēj nokļūt krastā. Ugunsdzēsēji glābēji nokļuva līdz plostam, uz kura atradās cilvēki, un nogādāja to krastā. VUGD aicina ievērot piesardzību, atrodoties pie ūdenstilpēm! Atcerieties, ka izmantojot dažādus peldlīdzekļus, jābūt uzvilktām drošības vestēm!

Sagatavoja: Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļa

Nav komentāru

Ierakstīt komentāru