Jelgavā pazudusi 11 gadus veca meitene ir atrasta

Nav komentāru Links to this post
Foto: Valsts policija

2019. gada 7. jūnijā ap pulksten 22:20 Jelgavā, Uzvaras ielā no savas mājas izgājusi vienpadsmit gadus vecā Keita Rašmane un līdz šim brīdim nav atgriezusies mājās. Policija lūdz atsaukties visus, kuriem ir kāda informācija par Keitas atrašanās vietu, zvanot uz tālruni 110 vai arī vērsties tuvākajā policijas iecirknī.


Pazīmes: Augums 160 cm, kalsnas miesas būves, gari mati, brūna acu krāsa, ausīs mazi zelta auskari.

Meitene bija ģērbusies džinsa šortos zilā krāsā ar puķu rakstu sānos, rozā krāsas T-kreklā, pelēkas krāsas pludmales apavos un klāt bija maza izmēra melna mugursoma. Mobilais telefons līdzi netika ņemts.

Valsts policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka meitene pārvietojas kopā ar 14 gadus veco vienaudzi Juri un visdrīzāk atrodas Jelgavas tuvumā vai tās apkārtnē.

Jura pazīmes: Augums ap 160 - 170 cm, tievas miesasbūves (foto skat. pievienotajā attēlā). Ģērbies zilos šortos, zilganpelēkā jakā, pelēkā T-kreklā, galvā sarkanas krāsas cepure un kājās balti sporta apavi.

Aicinām pievērst uzmanību īpaši tām vietām, kur varētu pulcēties jaunieši un, ja manāt abas personas, nekavējoties ziņot Valsts policijai, zvanot 110.


2019. gada 9. jūnijā pazudušā Keita un Juris tika atrasti Rīgā sveiki un veseli.

Nav komentāru

Ierakstīt komentāru