Rēzeknes Rembo

foto: Valsts policija
Valsts policija 23. augustā izsūtīja medijiem sekojošo informāciju
Aizdomās par bruņotas laupīšanas veikšanu Valsts policija meklē Ralfu Tokaho, kurš dzimis 1965. gadā. Šis vīrietis šodien, 23. augustā ap pulksten 17, Rēzeknē pēc bruņotas laupīšanas veikšanas aizbēga.
Policija informēja, ka tiek veiktas plaša meklēšanas operācija un nesniedza nekādus papildus komentārus. (papildināts) Situācijas skaidrojums tika sniegts sestdien plkst.11:00 un tas atšķiras no baumām, kas izplatījās Internetā.
Internetā ir atrodamas daudz dažādu baumu uz kuru pamata var izveidot notikušā apmēro ainu.
Aktīvs sociāls žurnālists @sirokez nofilmēja avarējušu auto ar kuru bēga iespējamais noziedznieks un sniedza pirmos komentārus.
 
Ceļā uz Ančupāniem, pie dzelzceļa pārbrauktuves, cenšoties aizbēgt no policijas, laupītājs netika galā ar mašīnas vadību un ietriecās sētā. Mašīna pa galam sadauzīta. Noziedznieks atklāja šaušanu ar AK sistēmas automātu un nolaupīja policijas auto. Viņi tika atrasta netālu no Audriņiem. Visu laiku lidoja helikopters. Acīmredzot meklēja. Viss rakstītājs pēc aculiecinieku vārdiem.
Papildus informāciju varēja atrast sociālos tīklos un portālu komentāros.

Rēzeknietis 23.08.2013 23:22 Baumo,ka nozaga policijas auto,apturēja svešu džipu,nogalēja četrus pasažierus un tagad bēguļo. Bet nu,atkārtoju,baumo.
Laila23.08.2013 23:46 Divi vīrieši aizbēga no Daugavpils cietuma ar policijas mašīnu un braucot uz Audriņu pusi pie Siliniekiem saskrējās ar citu mašīnu un iebēga mēžā. Jau no 17.00 lido helikopters virs Audriņiem un aptur mašīnas pie Audriņiem un Greivuļu krustojumā.
no Rēzeknes 24.08.2013 01:23 Atpūšamies Ančupānu mežā ap pl 17. Te piepeši kaut kur no tālienes skaļa bremžu čīkstoņa, tad trieciens, pēc kāda laika šāvieni. ''Hm, domājām, vai tiešām Ančupānu mežā mednieki rosās.'' Drīzumā izbraucām no meža un pa ceļam sastapām sasisto auto, kura ir augšminētajos video. Iedomājos, ka policija kādam dzinās pakaļ un, kā izrādās, tā arī ir!!!!!!!
pass 23.08.2013 23:25 2 menti sašauti, cik nopietni īsti nezinu...
Noziedznieks notverts 2013. gada 04. septembrī.