Kairā (Ēģipte) armija uzsākusi attīrīt ielas no gāztā prezidenta atbalstītājiem.


Tiešraides pārvietotas uz šejieni.
23:04 235 nogalināti, 2001 ievainots. No tiem 43 policisti. (via @AlJazeera)
19:00 Jaunais Ēģiptes premjerministrs Mohameds Elbaradeis atkāpjies no sava amata.
18:45 149 nogalināti visā valstī (oficiālais avots veselības ministrijā).
18:18 Notikumi Ēģiptē turpina attīstīties. Ļoti liels skaits bojā gājušo. Precīzu datu nav un tie mainās ar katru stundu. Protestētāji ziņo par tūkstošiem nogalināto, bet oficiālie avoti uz šo brīdi ziņo par 95 nogalinātiem. Starp nogalinātiem ir daudz žurnālistu. Ievainoto skaits jau sasniedzis 1000. Ēģiptē uz mēnesi ir izsludināts ārkārtas stāvoklis. Vairākās pilsētās, tai skaitā Kairā, no 19:00 līdz 6:00 ir ieviesta komendanta stunda. Pārtraukta dzelzceļa satiksme visā valstī.

Atpakaļ vēsturē. Ziņu aģentūra "The Associated Press" ir apkopojusi pēdējo divu gadu notikumus Ēģiptē. Noder, lai atceretos, kā viss sākā un kāpēc tāds neprāts ir šodien.


9:14 Aģentūras ziņo par 15 nogalinātiem protestētājiem un 2 policistiem. Ievainoto skaits pārsniedza 200 simtus. Armija ziņo, ka viņa ir attīrījusi laukumu, kurā atradās gāzta prezidenta Mursi atbalstītāji.P.S. Pret katru tekstu un katru bildi Twitter nepieciešams attiekties ar zināmu skepsi, jo Ēģiptē aktīvi darbojās propagandas aģenti katrā pusē. Ir zināmi gadījumi, kad izmantoti foto no citām vietām un melīgi teksti.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru